< Terug

Colofon

Voor informatie en vragen: 

redactie@jegensentevens.nl

Hoofdredactie:
Nathalie van der Lely – nathalie@jegensentevens.nl

Redactie:
Pia Louwerens - pia@jegensentevens.nl
Eline van der Haak - eline@jegensentevens.nl
Inge Swinkels -  inge@jegensentevens.nl

Publiciteit & advertenties
:
Diana Weber – publiciteit@jegensentevens.nl

Aan Jegens & Tevens werken verder mee:

Rubriek PicturEd:
Ed Jansen (EJ)

Rubriek AanTekeningen:
Marie Civikov
Melissa Cruz Garcia 
Malou Cohen (eindredactie)
Joncquil
Lotte van Lieshout
Thomas van Linge
Jorieke de Vet

Recensenten:
Iris Beljaars
Dora Benyo
Esther Didden
Martijn Grooten
Josje Hattink
Mischa Poppe
Gerrit Jan de Rook
Bob van der Sterre
George Vermij
Cleo Wächter
Henri Wijenbergh

Website:
Janneke Hendriks en Perceptor

De oprichting van Jegens & Tevens is mogelijk gemaakt door  Stroom Den Haag.